Lipanj 2023.

Lipanj na ESF projektu 3P – Pratiteljice, Pomoćnice, Prijateljice II

BEFORE & AFTER

Uz malo timskog rada brzo se pripreme mjesečni paketi kućanskih i higijenskih potrepština za krajnje korisnike. Platnene vrećice nabavljene u DES-a su se pokazale iznimno čvrstima te ih već 5 mjeseci koristimo za dostavu paketića. Djelatnici udruge sortiraju pakete za svakog korisnika u platnenu vrećicu, a njihove domaćice im tako spremljene paketiće dostavljaju u sklopu projekta 3P – Pratiteljice, Pomoćnice, Prijateljice II. U lipnju je isporučeno ukupno 90 paketa kućanskih potrepština.

Tijekom procesa pazimo na okoliš te svu kartonsku ambalažu odlažemo u zato propisane spremnike.

Također, ovaj mjesec smo obavili terenske kontrole na području gradova Omiša i Kaštela.

Kroz srpanj nas očekuje još aktivnosti na terenu, idemo u posjet korisnicima na otoku Hvaru i u Gradu Solinu.